رونمایی از سامانه جامع پدافند غیرعامل و مدیریت بحران‌های سخت

43

برای نخستین بار در کشور سامانه جامع پدافند غیرعامل و مدیریت بحران‌های سخت کلان‌شهر مشهد توسط یکی از شرکت‌های فعال در مرکز رشد علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد و با حضور مدیران ارشد استانی و شهری و بازدید اعضای شورای پدافند غیرعامل استان خراسان رضوی از اتاق مدیریت بحران غرب مشهد، در روز 13 آبان رونمایی شد.

این سامانه هوشمند کاملاً بومی است و توسط شرکت بهین ره‌آورد بهبود از شرکت‌های فعال در مرکز رشد علوم انسانی دانشگاه فردوسی مشهد بدین منظور طراحی و راه‌اندازی شده است تا سازمان‌ها هنگام بحران از سیستم کاغذی موجود ادارات خارج و همه دارایی‌ها و اقلام موجود برای زمان بحران دسته‌بندی و لیست شود تا به سازمان‌ها در هنگام بحران کمک کند.

علیرضا قامتی مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری خراسان رضوی در این مراسم عنوان کرد امروز، روز مبارکی است زیرا، دستاورد بومی جوانان این مرزوبوم در حوزه بحران و پدافند غیرعامل رونمایی می‌شود.

قامتی اضافه کرد: ۱۰ سال قبل که برای بازدید به سالن‌های بحران شهرداری آمدیم خبری از هوشمند سازی و سامانه‌ها نبود اما امروز به دست جوانان دلسوز ما و با فنّاوری بومی و با کمترین هزینه، این سامانه‌ها برای مقابله و مدیریت بحران‌ها راه‌اندازی شده است.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین مطالب

 

گزارش تصویری