کتابچه جامع تخلیه تلفنی

Slide2

تخلیه تلفنی عبارت است از تلاش آگاهانه دشمن با بهره گیری از غفلت و فریب مخاطب، جهت کسب اطلاعات مورد نیاز از حوزه خودی از طریق برقراری ارتباط تلفنی را گویند.

در واقع به نوعی سرقت اخبار و اطلاعات محرمانه با همکاری تا اگاهانه دارندگان اخبار بوسیله تلفن در واقع روشی که دشمن برای کسب اطلاعات طبقه بندی شده و مهم یا در بعضی مواقع اطلاعاتی که در ظاهر ارزش چندانی ندارند ولی برای دشمن مهم هستند از طریق تلفن و با گرفتن پوشش و جلب اعتماد مخاطب انجام می دهد.

کتابچه حاضر در 5 فصل به بررسی کامل "تخلیه تلفنی" پرداخته است و با ارائه متن گفتگوی چندین تخلیه تلفنی موفق و ناموفق امکان شناخت کامل روش ها و نحوه تعامل و گفتگوهای فرد جاسوس با فرد مقابل را فراهم می نماید. اهم مباحث مطرح شده در این کتابچه به شرح ذیل می باشد:

  • چیستی تخلیه تلفنی و مفاهیم آن
  • چرایی اهمیت تخلیه تلفنی برای منافقین
  • شگردها و ضدشگردها در تخلیه تلفنی
  • روش های پیشگیری در تخلیه تلفنی

دریافت فایل pdf کتابچه تخلیه تلفنی

 

 

تخلیه تلفتی عبارت است از تلاش آگاهانه دشمن با بهره گیری از غفلت و فریب مخاطب، جهت کسب اطلاعات مورد نیاز از حوزه خودی از طریق برقراری ارتباط تلفنی - کسب اخبار و اطلاعات محرمانه از افراد بستول و غير مسئول بوسیله ارتباط تلفنی - سرقت اخبار و اطلاعات محرمانه با همکاری تا اگاهانه دارندگان اخبار بوسیله تلفن - روشی که دشمن برای کسب اطلاعات از طریق تلفن و با گرفتن پوشش و جلب اعتماد مخاطب انجام می دهد. - تخلیه تلفنی یعنی جاسوسی و کسب اطلاعات بوسیله برقراری ارتباط تلفنی توسط دشمن - کسب اطلاعات طبقه بندی شده با مهم یا در بعضی مواقع اطلاعاتی که در ظاهر ارزش چندانی ندارند ولی برای دشمن مهم هستند توسط دشمن با برقراری ارتباط تلفنی با حوزه خودی Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

تازه ترین مطالب

گزارش تصویری